Wyniki Konkursu Plastycznego

 

 

 

 

 

Konkurs plastyczny

Otrzymaliśmy wręcz niezliczoną ilość prac. Poziom był niezwykle wysoki, ale też wyjątkowo wyrównany. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom – i tak jak zapowiadaliśmy wcześniej – wszystkich uczestników, niezależnie od wyników zapraszamy na Festiwal, gdzie będą czekały na nich bezpłatne bilety wstępu (w kasach biletowych, za okazaniem legitymacji).

Laureatów oraz osoby wyróżnione gorąco zapraszamy po odbiór nagród w sobotę o godz. 12:40.

 

Laureaci (kl IV-VIII)

1 miejsce – Paweł Kokot

2 miejsce – Kalina Kieler

3 miejsce – Lena Karkowska

 

Laureaci (kl I-III)

1 miejsce – Jarek Góralczyk

2 miejsce – Kacper Piotrowski

3 miejsce – Hanna Popielarz

 

Oprócz tego, dodatkowo przygotowaliśmy kilkadziesiąt specjalnych wyróżnień, których autorzy otrzymają dedykowane nagrody od Sponsora Roraima.pl:

 

WYRÓŻNIENIA ZŁOTE

Karol Ładziak

Bartosz Jadczak

Michał Piszczałkowski

Liwia Wojtachnik

Marta Wencel

Łucja Bajerska

Jagoda Pałaszewska

Kamila Świetlik

Seweryn Żak

Stanisław Wawrowski

Abigal Opoka

 

WYRÓŻNIENIA SREBRNE

Karolina Ciura

Anna Wójcik

Adam Jabłoński

Karol Łada

Dawid Balcerzak

Liliana Powierza

Maja Skrzypiec

Maciej Szuba

Kajetan Żelazkowski

Paulina Bańkowska

Natalia Wojciechowska

Alicja Binkiewic

Izabela Staniszewska

Antoni Naporka

Bartosz Ciura

Anna Godlewska

Kinga Szymańska

Krystian Jachimowski

 

WYRÓŻNIENIA BRĄZOWE

Dominik Gromadowski

Jagoda Szeląg

Mateusz Szeląg

Michalina Kindel

Adrian Bulik

Patrycja Pazio

Sebastian Durzyński

Aleksander Breński

Małgorzata Słomczewska

Martyna Gajek

Kamil Miodowski

Maja Klosek

Natalia Grzegorczyk

Zuzanna Borowska

Wiktor Kujawski

Aleksander Kujawski

Amelia Krawiecka

Oliwia Bujalska

Karol Miodowski

Marek Lewicki

Zofia Mikołajczyk

Jan Mikołajczyk

Daniel Kostrzewa

Maciej Malinowski

Małgorzata Bosek

Barbara Domańska

Kinga Kazimierczak

Wiktora Kucharczuk

Małgorzata Fatkowska

Asia Pępkiewicz

Maja Serafin

Oliwier Wojciechowski

Dawid Wróbel

Emilia Dachowska

Agata Adamiak

Malwina Płatek

Rafał Mantan

Zofia Todorska

Aleksander Cebula

Natalia Kardis

Stefan Cebula

Bogumiła Buczek

Zuzia Tadzik

Jakub Mirgos

Maja Brysiak

Łucja Pieńczewska

Agata Macieło

Seweryn Żak

Albert Piesio

Marcin Tarnogórski

Mateusz Kuchciński

Aleksander Kuchciński

Mikołaj Bunder

Hubert Bunder

Alicja Redel

Natan Polakowski

Nela Polakowska

Sara Woźniak

Krystian Kasperski

Borys Leniński

Kacper Czuprński

Amelia Pasenik

Gabrysia Kołomyjcow

Wojciech Mońko

Dawid Chmura

Magda Szajewska

Szymon Bagieński

Klaudia Flisik

Adrian Bulik

Amelia Grossman

Klaudia Flisak

Bartosz Babicz

Maciej Kania

Emilia Skowrońska

Julia Skrzymowska

Hubert Buśko

Krystian Ciućka

Jagoda Buczak

Alicja Nadzikiewicz

Michalina Rożko

Kalina Barczak

Dominika Lelonek

Julia Świeczewska

Dawid Botwina

Ania Kuźba

Barbara Kruk

Aleksandra Kostrzewska

Jaśmina Augustyn

Natalia Popławska

Rozalia Kępka

Karol Kopeć

Klaudia Kawęczyńska

Maja Majewska

Maja Krawczyk

Patrycja Kądziela

Kaja Stawińska

Amelia Mrugała

Ewa Wencel

Weronika Mikowska

Wiktor Rotuski

Wiktoria Bastian

Milena Macewicz

Krystian Gmochowski

Wiktoria Małczyńska

Aleksandra Adamska

Karolina Lenard

Weronika Laskus

Maciej Prasolik

Alicja Rybka

Michał Zakrzewski

Monika Karpińska

Ilona Bęza

Anna Prasolik

Marta Mróz

Karolina Dziażyk

Bartosz Jagodziński

Ewa Lelas

Gabriela Piliszczuk

Tymon Kaliński

Maja Pajdak

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas! >

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart